»  »  » Hoka One One Challenger ATR pánská běžecká obuv

Hoka One One Challenger ATR pánská běžecká obuv

Hoka One One Challenger ATR pánská běžecká obuv

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_021959
Výrobce:
Hoka One One
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
3 290 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Model Challenger ATR je univerzální trailový model a konceptově vychází z úspěšného silničního modelu Clifton. Challengery ATR mají na první pohled masivnější konstrukci v kotníkové části, pevnější materiál svršku a samozřejmě přepracovanou podešev i podrážku. I když bota díky těmto prvkům nabrala na váze, tak pro běžce v obtížnějším térenu bude sázkou na jistotu.

Challengery ATR mají tlumení Oversize.

U tohoto modelu je objem tlumící hmoty 1.6x CMEVA a i při těchto hodnotách si bota drží příjemnou hmotnost 243g u velikosti 8.5UK.

Meta-Rocker tvarování boty, společně s 5mm dropem vám zpříjemní nášlap a usnadní pohyb v terénu. O maximální komfort běhu se postará geometrie rozšíření boty ve středové části tzv. H shape a extended profil. V podešvi najdete pod patou 29mm a pod špičkou 24mm tlumícího materiálu.

Podrážka má 4mm grip, tak aby byla zajištěn kontakt nohy s povrchem a fixace boty k povrchu i v obtížnějším terénu. Méně namáhané části ve středové části podešve, které slouží jako podrážka, tak přímo navazují na mezipodešev a nejvíce namáhaná místa v odrazové a nášlapové zóně jsou opatřeny pevnějším a odolnějším materiálem.

Přímo v botě je 2mm tvarovaná EVA vložka a v balení je přiložena 2mm rovná prodyšná stélka Ortholite s antibakteriální a antipachovou úpravou a tak si běžec může vybrat vložku dle aktuální potřeby.

Challengery ATR jsou vybaveny klasickým šněrováním na tkaničku.

Boty Hoka One One vyhrály již mnoho spotřebitelských testů a nebo se pravidelně umísťují na předních pozicích. Navštivte například nezávislou recenzi Sama Strakyvíceprezidenta Czech Skyrunning Association.

Challengery ATR kralují v obtížnějším terénu, ale jsou použitelné i na smíšeném povrchu a i přes větší mnužství tlumícího materiálu si zachovávají cit pro přirozený nášlap a kontakt s povrchem.

Technologie Hoka One One jsou postaveny tak, aby bota opravdu vyhovovala většině běžců a jejich různým běžeckým stylům.

Pokud stále nejste rozhodnuti, tak si můžete přečíst testy a recenze Hoka One One běžeckých odborníků z celého světa.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace