»  »  » Hoka One One Challenger ATR 2 pánská běžecká obuv

Hoka One One Challenger ATR 2 pánská běžecká obuv

Hoka One One Challenger ATR 2 pánská běžecká obuv

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_024774
Výrobce:
Hoka One One
Varianta:
Dostupnost:
na dotaz
3 290 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Challenger ATR2 je nástupce celosvětově nejprodávanějšího trailového modelu Hoka One One. Bota si najde příznivce především u běžců, kteří hodně kombinují zpevněný a nezpevněný terén. Bude dominovat především na lesních cestách a mírném terénu. Na první pohled vypadá stejně jako předchůdce, avšak odchylek je celkem velké množství. Co fungovalo, tak zůstalo = spodní část zůstala beze změn, to co ovšem prodělalo velké změny, tak je svršek boty. Jeho celkové zpevnění, protoru paty a jazyka má za následek opodstatněný mírný nárust váhy a i přesto si bota ponechala vlastnosti původního modelu. Challenger ATR 2 posouvá hranice zase o nutný kus dále a díky své univerzálnosti se bude jednat opět o jeden z nejprodávanějších modelů portfolia Hoka.

Challengery ATR 2 mají tlumení Oversize.

Bota váží neuvěřitelných 265g u velikosti 8UK(42EUR) a to i přes celkem vysokou míru tlumení, pohodlnost a svou trvanlivost.

Meta-Rocker tvarování boty, společně s 5mm dropem se postará o komfortní nášlap a usnadní pohyb v lehkém terénu, ve kterém Vás Challengery poodrží nejlépe. O maximální komfort při běhu se postará geometrie rozšíření boty ve středové části tzv. H shape a extended profil. V mezipodešvi najdete pod patou 29mm a pod špičkou 24mm tlumícího materiálu. To v kombinaci s vložkou dělá přes tři centimetry tlumící vrstvy a to už je opravdu vysoké číslo.

Podrážka má 4mm grip Hoka grip a hlavní namáhaná místa v patě a na špičce jsou z kaučuku. Kombinace pružné podešve a pevných míst funguje skvěle při pohybu v lehkém terénu.

V botě je 3mm tepelně tvarovaná EVA vložka s antibakteriální a antipachovou úpravou, takže i z tohoto hlediska je o pohodlí postaráno.

Svršek boty je prodyšný. První vrstva je z bezešvé syntetické síťoviny a druhá vrstva je syntetická pásková konstrukce pro celkové zpevnění svršku = nulový odpor a skvělá váha.

Tento model má klasické ploché designové tkaničky.

Hlavní pozitivum Challengeru ATR 2 je bezesporu jeho univerzálnost a pohodlnost = skvělé pro běžce do lesa. Pořád se jedná díky stavbě o lehký a příjemný model, který díky zpevňujícím prvkům posunul zase hranice běhu do lehkého terénu.

Hoka One One vyhrály již mnoho spotřebitelských testů a nebo se pravidelně umísťují na předních pozicích.

Všechny používané technologie a jejich popis naleznete zde.

Stránku s odkazy na jednotlivé testy a recenze naleznete zde.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace