»  »  » Hoka One One Bondi B W dámská běžecká obuv

Hoka One One Bondi B W dámská běžecká obuv

Hoka One One Bondi B W dámská běžecká obuv

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_017740
Výrobce:
Hoka One One
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
2 990 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Běžecké boty Hoka One One používají nejen nejlepší ultramaratonci světa (vizte http://www.hokaoneone.eu/en/pro-team.html), ale nachází i široké využití mezi rekreačními běžci, kteří vyžadují maximální odpružení a komfort běhu. Můžeme doporučit i jako turistickou obuv pro lidi trpící altrózou či bolestmi zad. Nejrozšířenějším modelem v historii firmy je bezesporu model BONDI B, který se na sezonu 2013/ 2014 vyrábí ve 2 barevných kombinací pro muže i ženy.

Firma Hoka One One navrhla běžecké boty pro optimální výkon a pohodlí s využitím nejnovějších poznatků v oblasti běhání. To znamená zachování přirozeného pohybu nohy a účinného fungování mechaniky běhu.

Nezávislou recenzi od Sama Straky si můžete přečíst zde.

POUŽITÍ: free running

TRÉNINK: intenzivní

VÁHA BĚŽCE: odpovídající postavě

TRAŤ: mid-marathon

LEVITACE - běžči mají pocit, jako by se vznášeli nad zemí, místo toho aby do ní s každým krokem tvrdě naráželi. Pěna v mezipodešvi obuvi Hoka je o 30% měkkčí, než je materiál používaný u běžných běžeckých bot a má 2,5x větší objem než většina bot vůbec. Toto extra polstrování pohltí až 80% otřesů, kterým je chodidlo vystaveno a umožňuje patě až 20mm propružení. V kombinaci s nízkým přechodovým úhlem je běhání v jakémkoliv terénu příjemná relaxace.

LEHKOST PEŘÍ - neintuivní, jak by se mohlo zdát. Nadměrné boty Hoka jsou o 15% lehčí, než opět většina běžeckých bot. Běhání do kopce bude pro vás zábava, jako pro ostatní běhání z kopce.

GEOMETRIE - Hoka boty jsou navrženy s 40mm vysokou designovou podrážkou v 13cm velkém kolébkovém profilu v její přední polovině. Tyto jedinečné konstrukční atributy umožňují plynulý krok a "luxusní" běh.

TRAKCE & STABILITA - 50% nárůst v oblasti podešve (v porovnání s tradiční běžeckou obuví) pro přilnavost a stabilitu. Zvětšená plocha podešve umožňuje větší kontakt s podkladem, takže dovolí vaším nohám větší dynamický záběr a tím i lepší trakci a jistější pohyb na jakémkoliv povrchu.

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST?

1. vezměte papír a položte jej na podlahu tak, aby se jedna strana dotýkala zdi.
2. postavte se na papír s patou ke stěně a označte na papíře okraj palce.
3. nyní stačí změřit označenou vzálenost, a zkontrolovat jí v naší tabulce http://www.e-sportshop.cz/User_Files/navody/velikosti-hoka.jpg

Firma RADANSPORT s.r.o. je výhradním dovozcem značky Hoka One One pro Českou republiku. Rádi Vám zprostředkujeme i nákup modelů, které v naší nabídce nenajdete.Aktuální katalog v elektronické podobě je ke stažení zde.

Na následujícím odkazu si ve formátu XLS můžete zkontrolovat dostupnost sortimentu podle aktuálních skladů ve Francii.

Neváhejte a objednávejte si modely Hoka One One na sezónu 2014 už nyní. Katalog pro sezónu 2014 najdete zde. Popularita značky Hoka One One neustále roste, buďte mezi prvními a užijte si lehkost běhu v nejnovějších modelech. Možnost předobjednávky najdete zde.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace