»  »  » Hoka One One Bondi 4 pánská běžecká obuv

Hoka One One Bondi 4 pánská běžecká obuv

Hoka One One Bondi 4 pánská běžecká obuv

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_024860
Výrobce:
Hoka One One
Varianta:
Dostupnost:
na dotaz
3 750 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Bondi 4 je bezesporu jeden z nejlepších modelů HOKA na silnice. Díky skvělé trakci se dá použít i na prašných cestách a lehkém terénu. Meta-Rocker kolébková konstrukce s rychlým nástupem Vás vysloveně bude tlačit vpřed a to i při velkých objemech běhu. Bondovky čtvrté ganerace  by se dal shrnout třemi slovy = rychlost, pohodlnost, přirozenost.

Tento model disponuje tlumením Ultrasize.

Bota váží neuvěřitelných 295g u velikosti 8UK(42EUR) a to jsou při tlumících parametrech boty opravdu skvělá čísla.

Meta-Rocker tvarování boty, společně s přirozeným 5mm dropem se postará o komfortní nášlap a urychlý pohyb po silnici, na kterém Bondi 4 doslova excelují. Přirozený 10° úhel ohybu paty a zpevněnní polyureatanovým páskem kolem kotníku se spostará o pohodlí a bezpečný nášla i přechod k odrazu. V mezipodešvi najdete pod patou 33mm a pod špičkou 28mm tlumícího materiálu. To v kombinaci s vložkou dělá přes tři a půl centimetry tlumící vrstvy, což je opravdu vysoké číslo a díky němu maraton bude pouze "zahřívacím" kolečkem.

Podrážka musíme rozdělit na dvě plochy. Většinu plochy zabírá klasický 2mm HOKA grip 2, který je upraven třemi vlnkami o hloubce 6mm. Zpevněná důležitá místa v došlapové a odrazové zóně mají 2mm grip. I když jsou Bondi 4 primárně silniční model, tak mírný terén díky této kombinaci zvládnou.

Bota má tepelně tvarovanou 4mm vložku EVA. V balení naleznete i 2mm prodyšnou stélku Ortholite s antibakteriální a antipachovou úpravou, takže i z tohoto hlediska je o pohodlí běžce postaráno.

Svršku boty dominuje pružná Lycra = téměř nulový odpor a skvělá váha.

Bondovky mají klasické kulaté tkaničky.

Komu doporučujeme tento model? Rozhodně silničním běžcům, rekreačním i maratoncům. Bondi 4 jsou velmi pohodlné běžecké boty na pevné cesty. Doporučujeme i běžcům s mírnou poruchou pohybového aparátu.

Hoka One One vyhrály již mnoho spotřebitelských testů a nebo se pravidelně umísťují na předních pozicích.

Všechny používané technologie a jejich popis naleznete zde.

Stránku s odkazy na jednotlivé testy a recenze naleznete zde.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace