• HOBBY /  Sběratelské figurky

Zpět
Řadit:
stav:
Stav
Cenový limit
Výrobce
stránka 1 z 2
1
sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ARSENAL FC FOTBALOVÝ HRÁČ/PETR ČECH

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ARSENAL FC FOTBALOVÝ HRÁČ/PETR ČECH/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu Arsenal FC. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou hvězdy Petra Čecha ze slavného fotbalového klubu Arsenal FC. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/AS MONACO FOTBALOVÝ HRÁČ/FALCAO/5,8

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/AS MONACO FOTBALOVÝ HRÁČ/FALCAO/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu AS Monaco. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5,8 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou fotbalového hráče Falcao. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ATLETICO MADRID FOTBALOVÝ HRÁČ/DIEG

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ATLETICO MADRID FOTBALOVÝ HRÁČ/DIEGO SIMEONE/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu Atlético Madrid. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou argentinského fotbalového trenéra Diega Simeona. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/ARDA TU

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/ARDA TURAN/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou tureckého fotbalového záložníka Arda Turana. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GERARD

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GERARD PIQUÉ/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou španělského fotbalového obránce Gerarda Piquého. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVAN RA

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVAN RAKITIČ/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou chorvatského fotbalového záložníka Ivana Rakitiće. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/STEGEN/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/STEGEN/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou německého fotbalového brankáře Stegena. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BAYERN MNICHOV FOTBALOVÝ HRÁČ/PHILI

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BAYERN MNICHOV FOTBALOVÝ HRÁČ/PHILIPP LAHM/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Bayern Mnichov. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou německého fotbalového obránce Philippa Lahma. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva9%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BRASIL FOTBALOVÝ HRÁČ/NEYMAR (5,8 c

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BRASIL FOTBALOVÝ HRÁČ/NEYMAR (5,8 cm)

153 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů s grafikou a fotografiemi brazilského fotbalisty Neymara. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/COURTOIS/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/COURTOIS/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou belgického fotbalového brankáře Thibauta Courtoise. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/FABREGAS/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/FABREGAS/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou španělského fotbalového záložníka Fabregase. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GARY CAHI

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GARY CAHILL/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou anglického fotbalového obránce Garyho Cahilla. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVANOVIČ/

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/IVANOVIČ/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou srbského fotbalového obránce Branislava Ivanoviće. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/JOHN TERR

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/JOHN TERRY/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou anglického fotbalového obránce Johna Terryho. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ENGLAND FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROONEY

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/ENGLAND FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROONEY/5cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů s grafikou a fotografiemi legendárního anglického fotbalisty Waynea Rooneya. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Vynikající sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky z kolekce Fotball Starz.. Můžete začít sbírat figurky oblíbeného týmu a ukázat oddanost svému mužstvu. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou legendárního anglického fotbalisty. Figurka je zabalena v průhledné krabičce.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FC FOTBALOVÝ HRÁČ/DAVID

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FC FOTBALOVÝ HRÁČ/DAVID DE GEA/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Manchester United. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou španělského fotbalového brankáře Davida de Gey. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROO

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MAN UNITED FOTBALOVÝ HRÁČ/WAYNE ROONEY/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové, sběratelské, upomínkové, doplňkové a sportovní zboží z katalogu produktů se znakem, grafikou v klubových barvách nebo fotografiemi hráčů slavného britského fotbalového klubu FC Manchester United. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Vynikající sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky z kolekce Fotball Starz. Můžete začít sbírat figurky oblíbeného týmu a ukázat oddanost svému mužstvu. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou hvězdy slavného španělského fotbalového klubu. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

sleva7%

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MANCHESTER CITY FOTBALOVÝ HRÁČ/KOMP

FIGURKA SBĚRATELSKÁ/MANCHESTER CITY FOTBALOVÝ HRÁČ/KOMPANY/5,8 cm

175 Kčvčetně DPH

do 2 týdnů

koupit

Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Manchester City. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou belgického fotbalového obránce Vincenta Kompanyho. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.

stránka 1 z 2
1
Zakoupili jste si tento produkt?

Poslední recenze

Poslední recenze
1345678...434445
Kitekat kapsa Farmařské menu 12x100g

120 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
  100%
Kitekat kapsa Farmařské menu 12x100g
+ Pro:
+++
- Proti:
nic
kladná
DAX kousky DOG HOVĚZÍ 415g-10439

12 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
  100%
DAX kousky DOG HOVĚZÍ 415g-10439
+ Pro:
+++
- Proti:
nic
kladný
plášť královský s hermelínem

Výprodej

64 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
  80%
plášť královský s hermelínem
+ Pro:
spokojenost se zbožím
- Proti:
žádné
dobrá cena ku kvalitě
ZVERLIT zelený-hrubá podestýlka 10kg-12601

119 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
  80%
ZVERLIT zelený-hrubá podestýlka 10kg-12601
+ Pro:
Dobrý poměr kvalita a cena.
Spokojen
Sefiros Rodinná modrá manikúra PL252KRM

954 Kčvčetně DPH

Skladem

koupit
  100%
Sefiros Rodinná modrá manikúra PL252KRM
+ Pro:
výborná cena,koupeno za půlku v akci.Kvalitní luxusní provedení.
doporučuji
Nejprodávanější
 1. 1.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BARCELONA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/ARDA TURAN/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou tureckého fotbalového záložníka Arda Turana. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.
 2. 2.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BRASIL FOTBALOVÝ HRÁČ/NEYMAR (5,8 cm)153 Kč-9%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů s grafikou a fotografiemi brazilského fotbalisty Neymara. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.
 3. 3.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/BAYERN MNICHOV FOTBALOVÝ HRÁČ/PHILIPP LAHM/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Bayern Mnichov. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou německého fotbalového obránce Philippa Lahma. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.
 4. 4.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/GARY CAHILL/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou anglického fotbalového obránce Garyho Cahilla. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.
 5. 5.FIGURKA SBĚRATELSKÁ/CHELSEA FC FOTBALOVÝ HRÁČ/COURTOIS/5,8 cm175 Kč-7%
  Oficiální dárkové a sběratelské zboží z katalogu produktů a grafikou slavného fotbalového klubu FC Chelsea. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Sběratelské zboží pro malé i velké fotbalové fanoušky. 5 cm vysoká figurka na zeleném kruhovém podstavci je podobiznou belgického fotbalového brankáře Thibauta Courtoise. Figurka je zabalena v průhledné krabičce s kartičkou hráče.