»  »  »  »  » Fischer hokejka HX7 Senior

Fischer hokejka HX7 Senior

Fischer hokejka HX7 Senior

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_016931
Výrobce:
Fischer
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
669 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Hybridní hokejka Fischer HX7 Senior, novinka pro sezónu 2012/13 je určena především výkonnostním hráčům hokejbalu ale také amatérským hráčům hokeje, kteří dávají přednost „dřevěným“ hokejkám. Je vyrobena tak aby splňovala všechny jejich požadavky, hlavně však pro hru na tvrdých površích, kde dochází k největšímu opotřebení čepelí.

Shaft  je vyroben z vrstveného dřeva a je vyztužen skelnými vlákny. Při výrobě hole se používá Air Technology – shaft má tak 3 duté části, díky kterým je dosažena minimální váha hole, ale nikterak to nesnižuje její pevnost. Čepel je vyrobena z lehkého ABS materiálu, potažena sklolaminátem po celé její délce. Použitá kombinace zmíněných materiálů vytváří lehkou a velice pevnou čepel. Materiál ABS udržuje čepel celistvou i při větším odření spodní hrany čepele.

Společnost Fischer má s těmito materiály několikaletou zkušenost při výrobě dalších sportovních potřeb, např. sjezdové, běžkařské či skokanské lyže (v těchto odvětvích je značka Fischer špičkou na trhu). Přesvědčte se sami, že u holí Fischer tomu není jinak. Tato hokejka se vyrábí v provedení senior.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace