»  »  » Duux Dapper High Chair - Rostoucí židle 0+ Natural/Red

Duux Dapper High Chair - Rostoucí židle 0+ Natural/Red

Duux Dapper High Chair - Rostoucí židle 0+ Natural/Red

Další fotografie (18)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i262_MTDAHC04
Výrobce:
Duux
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
4 690 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Dapper je nová dětská židlička, která roste s Vaším dítětem!

Dapper židlička je jednoduchá, moderní, univerzální a perfektně se hodí do Vašeho moderního bytu. Židličku lze použít od 0+ a má krásný Holandský design. Na rozdíl od jiných vysokých židlí, Dapper má několik chytrých bodů.

Díky různému příslušenství můžete na židličku připevnit autosedačku Maxi-Cosi, jídelní pultík, ochranné madlo. Prostě si vyberete, co vyhovuje Vašim potřebám.

Rostoucí židlička pro děti je ergonomicky tvarovaná, což je obzvlášť vhodné pro dětská záda. Nechává své sedátko a opěrku nohou plout ve vzduchu a přitom zůstává pevně a bezpečně zakotvená na zaoblených nohách.

Tato židlička je také přátelská k rodičům - bez jakéhokoliv nářadí můžete nastavit opěrku nohou a sedátko přesně dle vašich potřeb, takto variabilně nastavitelná židlička vám vydrží mnoho let.

Díky jídelnímu/hracímu pultu (lze zakoupit jako příslušenství) je tato židlička nezávislá na jakémkoliv stole a může být umístěna v podstatě kdekoliv v místnosti.
Dapper židlička přináší svým neobvyklým designem oživení do každého interiéru, navíc si můžete vybrat z různých barev.

Dětská rostoucí židlička se vyznačuje mimořádnou stabilitou díky masivní konstrukci a je nastavitelná na příslušnou velikost po mnoho let.

 

Lze si dokoupit jídelní pultík, madlo, uchycení na autosedačku Maxi-Cosi, polštář a kšíry.

 

  • Rozměry: 84 x 46 x 57 cm
  • Hmotnost: 8 kg
  • Nosnost: 100 kg
  • Materiál: buk

 

Duux z Holandska je moderní značka pro jídelní židličky a pro dětskou elektroniku. Duux je exkluzivní, spolehlivě kvalitní, s krásným designem a se snadným použitím. 

Kvalita a spolehlivost jsou důležité faktory, které je třeba vzít v úvahu při výběru dětské židličky. Nicméně stále design hraje důležitou roli. To je důvod proč se Duux úmyslně zaměřuje na tento aspekt. Stejně jako mimořádně funkční a spolehlivé jsou jejich výrobky, tak jsou i velmi módní.  

Parametry produktu
VariantaNatural/Red
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace