»  »  »  » CompresSport Run Socks HI V2 kompresní ponožky

CompresSport Run Socks HI V2 kompresní ponožky

CompresSport Run Socks HI V2 kompresní ponožky

Další fotografie (1)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_019447
Výrobce:
CompresSport
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
390 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Nová generace Pro racing socks V2 je zde! Po velkém úspěchu ponožek Pro Racing Socks (PRS) v roce 2011, COMPRESSPORT uvádí na trh novou, inovativní řadu ponožek Pro Racing Socks V2 (PRS V2). PRS V2 zůstává věrní k originálnímu designu PRS a nabízí mimořádné pohodlí, optimální cirkulaci a vyjímečnou posturální podporu.

Ponožky V2 také nabízí další nové prvky a výhody:

1 BEZEŠVÁ VRSTVA Bezešvá konstrukce vnitřní části kotníku, se střední elasticitou nevytváří nepříjemné otlaky v oblasti nad kotníkem.

NOVÉ VENTILAČNÍ ZÓNY Nová, prodyšná část kolem kotníku a na vrchní části chodidla, udržuje chodidlo suché, lehké a svěží. Materiál je velice vzdušný díky ventilačním zónám, které napomáhají odstranit vlhkost a pot, předchází přehřátí chodidla, odřeninám a plísňovým infekcím.

PODPORA KLENBY Podpůrný pás tkaniny na spodní části klenby poskytuje elastickou kompresi a má několik výhod:

  • aktivace krevní cirkulace
  • boční zesílení během chůze
  • optimální podpora klenby

Vyšší střih než V1 vytváří lepší „Pro“ design, poskytuje lepší ventilaci kolem kotníku, pro zvýšenou lehkost a vzdušnost. Široká, ergonomicky tvarovaná špička ponožek, speciální pás tkaniny pro podporu klenby chodidla, 3D výstupky a multikompresní vlákna Vám poskytují oporu a pohodlí při sportu.

3D výstupky také díky své výjimečné technologii zabezpečují tlumení otřesů a umožňují proudění vzduchu kolem chodidel. Výstupky nezadržují vlhkost, Vaše chodidlo zůstává proto stále suché. Ionty stříbra v materiálu ponožky regulují odvod tepla a vlhkosti z chodidel, snižují zápach a riziko vzniku puchýřů.

Běžecké ponožky COMPRESSPORT Pro Racing RUN SOCKS V2 standardně se zárukou 2 roky.

Velikosti:
T1 – 34/36 (EU)
T2 – 37/39 (EU)
T3 – 40/42 (EU)
T4 – 43/45 (EU)

Zakoupili jste si tento produkt?