»  »  »  » CompresSport Run Socks HI V2 kompresní ponožky

CompresSport Run Socks HI V2 kompresní ponožky

CompresSport Run Socks HI V2 kompresní ponožky

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_019447
Výrobce:
CompresSport
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
390 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Nová generace Pro racing socks V2 je zde! Po velkém úspěchu ponožek Pro Racing Socks (PRS) v roce 2011, COMPRESSPORT uvádí na trh novou, inovativní řadu ponožek Pro Racing Socks V2 (PRS V2). PRS V2 zůstává věrní k originálnímu designu PRS a nabízí mimořádné pohodlí, optimální cirkulaci a vyjímečnou posturální podporu.

Ponožky V2 také nabízí další nové prvky a výhody:

1 BEZEŠVÁ VRSTVA Bezešvá konstrukce vnitřní části kotníku, se střední elasticitou nevytváří nepříjemné otlaky v oblasti nad kotníkem.

NOVÉ VENTILAČNÍ ZÓNY Nová, prodyšná část kolem kotníku a na vrchní části chodidla, udržuje chodidlo suché, lehké a svěží. Materiál je velice vzdušný díky ventilačním zónám, které napomáhají odstranit vlhkost a pot, předchází přehřátí chodidla, odřeninám a plísňovým infekcím.

PODPORA KLENBY Podpůrný pás tkaniny na spodní části klenby poskytuje elastickou kompresi a má několik výhod:

  • aktivace krevní cirkulace
  • boční zesílení během chůze
  • optimální podpora klenby

Vyšší střih než V1 vytváří lepší „Pro“ design, poskytuje lepší ventilaci kolem kotníku, pro zvýšenou lehkost a vzdušnost. Široká, ergonomicky tvarovaná špička ponožek, speciální pás tkaniny pro podporu klenby chodidla, 3D výstupky a multikompresní vlákna Vám poskytují oporu a pohodlí při sportu.

3D výstupky také díky své výjimečné technologii zabezpečují tlumení otřesů a umožňují proudění vzduchu kolem chodidel. Výstupky nezadržují vlhkost, Vaše chodidlo zůstává proto stále suché. Ionty stříbra v materiálu ponožky regulují odvod tepla a vlhkosti z chodidel, snižují zápach a riziko vzniku puchýřů.

Běžecké ponožky COMPRESSPORT Pro Racing RUN SOCKS V2 standardně se zárukou 2 roky.

Velikosti:
T1 – 34/36 (EU)
T2 – 37/39 (EU)
T3 – 40/42 (EU)
T4 – 43/45 (EU)

Zakoupili jste si tento produkt?