» Canvit Natural Line aloe vera 80g-94

Canvit Natural Line aloe vera 80g-94

Canvit Natural Line aloe vera 80g-94

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i328_19922
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
729 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Aloe vera je sukulentní vytrvalá bylina s vysokým obsahem vitamínů, zejména skupiny B (včetně B12). Dále obsahuje vitamíny C, E, A, které slouží v organismu jako silné antioxidanty, aminokyseliny, polysacharidy, minerální látky, mastné kyseliny a ostatní prospěšné látky.Polysacharidy z aloe mají imunostimulující účinky. Aloe vera svým složením vykazuje antialergenní (glykoprotein, alprogen), protizánětlivé, antibakteriální, antivirotické účinky. Extrakt z gelu Aloe vera urychluje hojení ran, vředů, redukuje tvorbu zubního plaku a následnou tvorbu zubního kamene a tlumí záněty dásní. Aloe vera se vyznačuje svými detoxikačními účinky - játra, ledviny, střeva.

Složení: Aloe vera 100:1.

Analytické složky: hrubá vláknina 1,76 %, tuk 0,32 %, hrubý protein 0,35 %, popel 9,42 %.

Krmný návod: přípravek je možné podávat jako práškovou formu do krmiva, nebo je možno jej rozpustit ve vodě tak, že jeden díl extraktu gelu rozpustíme do 99 dílů vody (př.: 1g extraktu do deci vody) a získáme tak 100 ml nápoje, jenž je svým složením totožný s gelem z čerstvé aloe.
 
Dávkování: 1-2 ml naředěného nápoje/kg živé hmotnosti/den (př. 30-60 ml/30ti  kilového psa/den), nebo cca 0,5 g sypké formy na 30 kg/den.
Zarovnaná odměrka cca 2,5 g.
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace