»  »  »  »  » Babolat Pure Strike Tour 2014 tenisová raketa

Babolat Pure Strike Tour 2014 tenisová raketa

Babolat Pure Strike Tour 2014 tenisová raketa

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_018480
Výrobce:
Babolat
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
2 299 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Po měsících výzkumů a testování s hráči, Babolat představuje tenisovou raketu Babolat Pure Strike Tour pro hráče typu First Striker, která kombinuje odezvu a přesnost. Hráči First Strikers hrají většinou uvnitř kurtu, míč odehrávají během jeho stoupání a využívají tak rychlosti míče od protihráče. Z toho důvodu hledají raketu s maximální přesností, pro rozpohybování soupeře a využití každého centimetru kurtu. Přesně pro takové hráče je stvořena nová tenisová raketa Babolat Pure Strike Tour.

Díky nové hybridní konstrukci rámu (oválná a hranatá) má raketa Babolat Pure Strike Tour větší odezvu během úderu než jiné tenisové rakety v tomto segmentu. Hráč First Striker získá perfektní rovnováhu mezi odezvou a přesností. Raketa využívá nejnovější revoluční technologie. Prvek X-Sider v rámu zvyšuje sweetspot až o 10% díky čemuž raketa lépe odpustí údery hrané mimo střed. V krčku je použitá technologie Stabilizer Technology - hybridní konstrukce rámu a pevných karbonových vláken nabízí torzní stabilitu během úderu.

Technologie rozdílné tloušťky rámu (21/23/21 mm) - Evo Beam pro menší torzi během úderu a lepší odezvu. K vítězství Vás požene i dravý, agresivní design! Velmi technické barvy - karbonová šedá a fluorescentní červená. Tenisová raketa Pure Strike Tour je určena pro závodní hráče s útočným stylem hry a středně rychlým nápřahem, kteří udeří míč během jeho stoupání vzhůru, a pro svoji hru hledají maximální přesnost.

Podobné rakety:

  • Head Graphene Prestige Pro
  • Head Graphene Speed Pro
  • Wilson Six.One 95 18x20
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace