»  »  »  »  » Babolat Pure Control GT 2014 tenisová raketa

Babolat Pure Control GT 2014 tenisová raketa

Babolat Pure Control GT 2014 tenisová raketa

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_018666
Výrobce:
Babolat
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
2 390 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Tenisová raketa Babolat Pure Control je určena pro hráče typu First Striker. Hráči First Strikers hrají většinou uvnitř kurtu, míč odehrávají během jeho stoupání a využívají tak rychlosti míče od protihráče. Z toho důvodu hledají raketu s maximální přesností, pro rozpohybování soupeře a využití každého centimetru kurtu.

Tenisová raketa Babolat Pure Control všechny tyto parametry splňuje. Square Beam - hranatý tvar rámu nabízí větší pružnost, čímž dosáhnete větší kontroly a přesnosti. K hranatému tvaru rámu Babolat vyvinul ještě nový materiál - Flex Carbon, s menší hustotou karbonových vláken (pouze 3000 karbonových vláken) pro dosažení větší pružnosti.

Raketa Pure Control tak nabízí větší kontrolu během úderu. Technologicky nejefektivnější systém na spojování rámů a strun Woofer poskytuje o 25% delší čas kontaktu mezi míčem a strunami a dodává tak hráči více kontroly a skvělý pocit. GT Technologie (kombinace karbonových a tungstenových vláken) koncentrovaná v hlavě rakety pro menší torzi během úderu. Tenisovou raketu Babolat Pure Control zdobí mimořádná přesnost. Perfektní pro hráče s dlouhým nápřahem, kteří hledají pružnou raketu s dlouhým kontaktním časem mezi míčem a raketou.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace