»  »  »  »  » Babolat Drive Lite 2014 tenisová raketa

Babolat Drive Lite 2014 tenisová raketa

Babolat Drive Lite 2014 tenisová raketa

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_018667
Výrobce:
Babolat
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
1 890 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Tenisová raketa Babolat Drive Lite 2014 v modrém provedení. Řada tenisových raket Babolat Drive v sobě kloubí především sílu a snadnou ovladatelnost. Ideální pro hráče typu Punchers - míč hrají za základní čárou na vrcholu jeho odrazu. K úderu tak využívají vlastní sílu a používají rakety, s velmi snadnou ovladatelností.

Přesně taková je tenisová raketa Raketa Babolat Drive Lite. Raketa využívá novou technologii Intermediate Cortex. Nová dvojitá konstrukce - jeden Cortex tlumící systém pro maximální cit a druhý Cortex, který je o 20% pružnější, pro optimální komfort při každém úderu.

Ideální rovnováha mezi herním komfortem a citem pro míč. Elliptic Design - oválný tvar rámu poskytuje zvýšenou odolnost proti kroucení a ohýbání - dosáhnete větší síly. Vůbec nejlehčí raketa z řady Babolat Drive (pouze 255 gramů) - bezkonkurenčně nejlepší ovladatelnost. Technologicky nejefektivnější systém na spojování rámů a strun Woofer poskytuje o 25% delší čas kontaktu mezi míčem a strunami a dodává tak hráči více kontroly, citu a méně negativních vibrací. Raketa Babolat Drive Lite je pro hráče hledající sílu a snadnou ovladatelnost se středně dlouhým nápřahem. Raketa má vzor výpletu 16 x 19 s profilem 23-26-23 mm.

Zakoupili jste si tento produkt?