Hlavní stránka » ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce

ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce

ACRA Extrifit Hardcore Gain 21 3kg borůvka SV28 zvláštní výživa pro sportovce

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_85858
Výrobce:
Acra
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
1-6 dní
918 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Hardcore Gain 21 je nápoj s obsahem 21 % CFM proteinu, který přispívá k budování svalstva, a díky tomu se Vám zvýší i síla!

Proteinová složka je vyrobena výhradně z nejkvalitnějšího instantního (snadno rozpustného) syrovátkového proteinu CFM (nejmodernější technologie výroby - Cross Flow Microfiltrated), který je zárukou maximální využitelnosti a obsahuje veškeré esenciální a neesenciální aminokyseliny s vysokým množstvím větvených aminokyselin BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin). Sacharidová složka Hardcore Gain 21 je tvořena maltodextrinem a dextrózou.

Doporučené dávkování: závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy. Doporučujeme rozložit denní dávku (2 - 6 odměrek) Hardcore Gain 21 do 2 - 3 porcí, které je vhodné konzumovat jako svačinu mezi jídly. V tréninkové dny pak konzumujte Hardcore Gain 21 přednostně po tréninku.

Složení: maltodextrin, dextróza, instantní syrovátkový proteinový CFM koncentrát (bílkovinné frakce zahrnují beta laktoglobulin 43 - 48 %, alfa laktalbumin 14 - 18 %, glykomakropeptidy 24 - 28 %, imunoglobulin G 1 - 3 %, bovinní sérový albumin 1 - 2 %, laktoferin < 1 %), micelární kasein, mléčný protein, komplex enzymů: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza, lipáza, sušené odstředěné mléko, sušené borůvky, aroma, barvivo: extrakt z kořene červené řepy a annato, guarová guma, sukralóza, sójový lecitin 0,01 %

Cena je uvedena za 1 kus výrobku

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?